Zapytanie ofertowe na wykonanie zadaszenia, oświetlenia oraz nagłośnienia sceny podczas "Dni Susza 2020" w dniach 30-31 Maja 2020 

17 lutego odbył się pierwszy turniej Suskiej Ligi Rummikub 2020 w Suskim Ośrodku Kultury.

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na warsztaty składania budek lęgowych,

11 lutego dzięki współpracy z Zespołem Parków Krajobrazowych Pojezierza Iławskiego i Wzgórz Dylewskich w Jerzwałdzie w SOK obdyło się Zimowe ptakoliczenie 2020,

11 lutego o godz. 14:00 zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno dzieci jak i dorosłych na Zimowe Ptakoliczenie.

Wydarzenia w Suskim Ośrodku Kultury w lutym:

Informujemy, że w związku z organizacją imprez plenerowych oraz Dni Susza, przyjmujemy zgłoszenia na prowadzenie Małej Gastronomii na terenie Plaży Miejskiej w Suszu.

Zapraszamy do składania ofert na zapewnienie ochrony i bezpieczeństwa imprezy plenerowej organizowanej przez Suski Ośrodek Kultury.

W galerii SOK, w dniu otwarcia wystawy Rzeźby w drewnie, odbyło się spotkanie z twórcą Stanisławem Lewandowskim. W spotkaniu uczestniczyły zarówno dzieci jak i dorośli oraz uczestnicy ŚDS w Suszu, przyjaciele i rodzina artysty. 

W lutym rozpoczynamy 2 sezon Suskiej Ligi Rummikub. I turniej Ligi Rummikub 2020 rozpocznie się 17 lutego o godz. 17:00. Liga ma rangę Ogólnopolską, zwycięzca zakwalifikuje się na Mistrzostwa Polski.